Music On
Music Off

Wyszukaj produkt

Regulamin sklepu

Rejestracja

Rejestracja daje możliwość dokonania zakupów w internetowym sklepie Kącik Rzeczy Cudnych Bombonierka. Rejestracja jest jednorazowa.

Składanie zamówień

Zamówienia można składać bezpośrednio w naszym Sklepie internetowym przez 24 godziny na dobę przez cały rok. Wpłata na konto bankowe należnej kwoty jest równoznaczna z akceptacją przez Klienta wszystkich warunków transakcji przedstawionych przez Sklep i jego przystąpieniem do umowy kupna - sprzedaży. W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości odnośnie złożonego przez Klienta zamówienia istnieje możliwość dodatkowych kontaktów telefonicznych lub mailowych z Klientem.

Forma płatności

Płatności mogą być dokonane przelewem na konto bankowe lub wpłatą gotówkową do kasy w naszym sklepie. Kwotę należy wpłacić w ciągu 7 dni od daty zamówienia złożonego w systemie na konto: 97 1910 1048 2207 1195 7533 0001. W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko oraz date zakupu

Wpłaty należy dokonac w ciagu 7 dni od daty zamowienia towaru. W przypadku braku wpłaty w terminie 7 dni zamowienie zostaje anulowane. Wpłata jest warunkiem wysyłki towaru. Nie wysyłamy towaru za pobraniem.

W przypadku mebli na zamówienie pobierana jest 30% zaliczka w przypadku mebli nietapicerowanych. Natomiast w przypadku mebli tapicerowanych 40 %. Przy rezygnacji z zamówienia przez klienta zaliczka nie jest zwracana. W przypadku anulowania przez Sklep zamówienia wszelkie kwoty wpłacone przez Klienta na poczet tego zamówienia zostaną mu zwrócone.

Po informacji o zrealizowaniu zamówienia Klient zobowiązany jest uregulowac płatnosc w całości podanej kwoty w ciągu 7 dni. W przypadku nie uregulowaniu całości kwoty za wykonane zlecenie  zastrzegamy sobie prawo do wypowiedzenia umowy. Przy czym zaliczka Klientowi nie jest zwracana. 

Koszty wysyłki

Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Koszt transportu uzależniony jest od odległości, wartości zamówienia, wagi oraz gabarytów przesyłki i ustalany jest dla każdego zamówienia indywidualnie. Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej, a termin wysyłki uzgadniany jest z Klientem w momencie skompletowania wszystkich elementów zamówienia. Na życzenie Klienta Sklep zrealizuje zamówienie w kilku osobnych dostawach, jednak wiązać się to może z naliczeniem Klientowi wyższych kosztów transportu. Koszty Dostawy nie obejmują usługi wniesienia mebli do mieszkania. Jeśli przesyłka dostarczona przez firmę spedycyjną jest naruszona Klient zobowiązany jest rozpakować ją w obecności kuriera i w razie braku lub uszkodzenia towaru spisać z nim protokół szkodowy.

TERMIN REALIZACJI

Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie wpływu należności za zamówienie na konto bankowe lub do kasy sprzedawcy.

Termin realizacji zamówienia rozumiany jest jako czas, który upływa od rozpoczęcia przez Sklep realizacji zamówienia do chwili skompletowania wszystkich składowych zamówienia i przygotowania towaru do wysyłki (przy czym uwzględniane są tylko dni robocze). Warunkiem wysłania towaru do Klienta jest uregulowanie przez Klienta należności za zamówienie lub zaliczki.

Reklamacje i zwroty

Towar zakupiony nie podlega zwrotowi. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane indywidualnie. Przy zakupie przez internet masz możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Przedmioty prezentowane na stronie posiadają, opis oraz zdjęcia W razie wątpliwości należy wszelkie pytania kierować przed zakupem towaru. W chwili odbioru towaru należy sprawdzić stan i zawartość przesyłki. Gdy towar został uszkodzony bądź zniszczony w czasie transportu należy spisać protokół reklamacyjny w obecności osoby doręczającej. Wszelkie wady ukryte nie będące skutkiem niewłaściwego transportowania należy zgłaszać natychmiast po otrzymaniu przesyłki w celu ustalenia dalszego sposobu postępowania. W przypadku produktów unikatowych, wykonanych ręcznie, pojedynczych egzemplarzy trudnych do odtworzenia w identycznej postaci nie zagwarantujemy, iż produkt zostanie wymieniony na taki sam. Produkty robione na specjalne zamówienie Klienta nie podlegają zwrotowi. W przypadku reklamacji koszt transportu do naszej siedziby pokrywa kupujący natomiast koszt wysyłki do Klienta pokrywa nasz sklep. Sklep nie pokrywa kosztów montażu i demontażu naszych produktów. Proszę o przemyślane zakupy, gdyż nowe meble oraz drzwi są wykonywane z surowego drewna. Drewno w swych własciwościach posiada możliwość reagowania na czynniki zwnętrzne takie jak temperatura oraz wilgotność powietrza. Może charakteryzować się czasowym zwiekszeniem lub zmniejszeniem objętości. tzw. puchnięcie bądź kurczenie się drewna lub puszczeniem soków sękowych. Są to naturalne procesy w żywotności drewna dlatego nasz Sklep nie ponosi odpowiedzialnosci za występowanie takich sytuacji

Ochrona danych osobowych

Dokonując rejestracji Klient udziela zgody na przechowywanie i przetwarzanie w celu realizacji zamówienia danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).Dane osobowe pozyskane w trakcie działalności Sklepu wykorzystywane są wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Sklep traktuje uzyskane dane jako poufne i chroni je przed dostępem osób trzecich. Każdy Klient ma prawo do wglądu i modyfikacji swoich danych osobowych.

wracam do góry!