Music On
Music Off

Wyszukaj produkt

O nas

Meble prowansalskie, meble rustykalne, meble przecierane - meble białe

Bombonierka czyli Kącik Rzeczy Cudnych to Galeria, w której czas się zatrzymał a każdy kto ma zamiłowanie do stylu rustykalnego i prowansalskiego znajdzie dla siebie coś, co sprawi, że przeniesie się w świat swoich marzeń.

Stylowe meble jak i Rzeczy Cudne wykonane z największą precyzją, stanowią wyposażenie wnętrza domowego każdego, kto kocha styl i sztukę.

W ofercie Galerii znajdziesz akcesoria, które wypełnią wnętrze każdego pomieszczenia. Meble, kosze wiklinowe oraz niektóre z przedmiotów wykonywane są również na zamówienie, by sprostać wymaganiom każdego klienta. Na specjalne życzenie klienta przeprowadzamy również metamorfozę Mebli, z którymi łączy Go jakiś sentyment lub przywiązanie.

W naszej galerii znajdziesz również różne Cudne akcesoria, wystroju wnętrza, które wprowadzą w każde domowe ognisko wiele ciepła i miłości.

Meble prowansalskie i meble rustykalne - drzwi wewnętrzne białe, drzwi rustykalne, białe drzwi, biała szafa, biała komoda, przecierana komoda, stoliki nocne białe, szafa shabby chic, komoda shabby chic, białe łózko, komoda na gietych nogach, łóżko ludwik, komoda ludwik i wiele innych stylowych mebli.

Jeśli jesteś zaciekawiony to przyjdź i sprawdź osobiście, a sam się przekonasz, co się czuje przekraczając próg Bombonierki…

wracam do góry!