Music On
Music Off

Wyszukaj produkt

bielony prowansalski stół na giętych nogach

bielony prowansalski stół na giętych nogach
2,430.00zł
Dostępność: Brak w magazynie

Kontakt z nami
bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach bielony prowansalski stół na giętych nogach

piękny rozkładany rustykalny stół jadalny na giętych nogach (drewniany). Mebel jest pobielany, posiada celowo wykonane przetarcia i postarzenia. Zdobne dekory, starodawny design. Stół jest piękny i funkcjonalny. Jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju!

Wszystkie mebelki w naszym sklepie i na naszych aukcjach są projektami autorskimi i wyjątkowymi.  Nadajemy im drugie życie poprzez renowację i upiększenie. Nie znajdziesz drugiego takiego!! Ozdobi dom każdego kto ceni sobie domowe ciepło rodzinne i takie też chce stworzyć w swoim miejscu zamieszkania.

 

wymiary:

wysokość: 75 cm

długość:  128 cm

długość po rozłożeniu: 178 cm

szerokość: 80 cm

Wystaw komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Uwaga: dodatkowe tagi zostaną usunięte!
Ocena: Zła           Dobra
Wpisz kod w polu poniżej:
  Kontynuuj
wracam do góry!