Music On
Music Off

Wyszukaj produkt

w len ubrane łóżeczko niemowlęce

w len ubrane łóżeczko niemowlęce
1,100.00zł
Dostępność: Brak w magazynie

Kontakt z nami
w len ubrane łóżeczko niemowlęce w len ubrane łóżeczko niemowlęce w len ubrane łóżeczko niemowlęce w len ubrane łóżeczko niemowlęce w len ubrane łóżeczko niemowlęce w len ubrane łóżeczko niemowlęce w len ubrane łóżeczko niemowlęce w len ubrane łóżeczko niemowlęce w len ubrane łóżeczko niemowlęce w len ubrane łóżeczko niemowlęce w len ubrane łóżeczko niemowlęce w len ubrane łóżeczko niemowlęce w len ubrane łóżeczko niemowlęce

piękne rustykalne łóżeczko dziecięce (drewniane). Mebelek jest pobielany, posiada celowo wykonane przetarcia i postarzenia. Zdobne dekory, starodawny design. Łóżeczko ozdobiona lnianą, pikowaną tapicerką. Łóżko jest piękne i funkcjonalne. Posiada stelaż oraz regulację wysokości spania. W jednym z boków wyjmowane są dwa szczebelki. Jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju!

 

Wszystkie mebelki w naszym sklepie i na naszych aukcjach są projektami autorskimi i wyjątkowymi. Nie znajdziesz drugiego takiego!! Nadajemy im drugie życie poprzez renowację i upiększenie. Są to meble z duszą :) Ozdobi dom każdego kto ceni sobie domowe ciepło rodzinne i takie też chce stworzyć w swoim miejscu zamieszkania.

 

wymiary:

wysokość: 77,5cm

szerokość: 80cm

długość: 145cm

 

 

materac pasujący do łóżka powinien mieć wymiar 70cm x 140cm

Wystaw komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Uwaga: dodatkowe tagi zostaną usunięte!
Ocena: Zła           Dobra
Wpisz kod w polu poniżej:
  Kontynuuj
wracam do góry!