Music On
Music Off

Wyszukaj produkt

stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI

stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI
3,250.00zł
Dostępność: Brak w magazynie

Kontakt z nami
stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI stylowe łóżko na gietych nogach Ludwik XVI

piękne rustykalne łóżko podwójne (drewniane). Mebelek jest pobielany, posiada celowo wykonane przetarcia i postarzenia. Zdobne dekory, starodawny design. Łóżko jest piękne i funkcjonalne. Posiada stelaż klepkowy. Jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju!

Wszystkie mebelki w naszym sklepie i na naszych aukcjach są projektami autorskimi i wyjątkowymi. Nie znajdziesz drugiego takiego!! Ozdobi dom każdego kto ceni sobie domowe ciepło rodzinne i takie też chce stworzyć w swoim miejscu zamieszkania.

wymiar wewnętrzny łóżka to 200/200cm

wysokość zagłówka 80 cm

wysokość przednóżka 68 cm

szerokość 207 cm

 

Wystaw komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Uwaga: dodatkowe tagi zostaną usunięte!
Ocena: Zła           Dobra
Wpisz kod w polu poniżej:
  Kontynuuj
wracam do góry!